Marta Dzbeńska - Karpińska | Strona główna

EN | PL

Jest drugie rozszerzone wydanie "Matek"!

01-10-2016

W październiku 2016 ukazło się drugie rozszerzone wydanie książki "Matki mężne czy szalone?"

 

Książka, która uratowała życie. Dzięki niej narodził się człowiek. Jego matka przeczytała pierwsze wydanie Matek: mężnych czy szalonych? – znalazła w nim opowieści o kobietach w takich sytuacjach jak ona, siłę do walki o własne dziecko i nadzieję.

Druga edycja została poszerzona o relacje kolejnych kobiet, które zdecydowały się urodzić dziecko (pierwsze lub następne) albo kilkoro dzieci – jak wiele kobiet. Tyle że w ich przypadku oznaczało to poważne zagrożenie zdrowia, a nawet życia. Podejmowały jednak dramatyczne decyzje, czasem dlatego, że bardzo chciały być matkami, czasem – pragnąc za wszelką cenę obronić poczęte w nich istnienie. Marta Dzbeńska-Karpińska dotarła do nich, sfotografowała je i opisała ich doświadczenia. Tak powstała ta książka – poruszająca historia o odwadze, miłości, nadziei i zwycięstwie życia. O bohaterskich wyborach zwykłych ludzi. O męstwie, które pozwala przezwyciężyć lęk, i szaleństwie miłości, z której rodzi się życie.

Książce towarzyszy wystawa fotograficzna pod tym samym tytułem, którą obejrzały już tysiące ludzi w Polsce i za granicą.

Kup książkę